
3 оценки заДърво за драскане Nox
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (3)

|
тъмносиво
Много добър продукт
Много добър продукт . Лесен за сглобяване.
|
Покритието се разкъса след 2 месеца употреба
Не е удобно за големи котки като британска късокосместа. Покритието над драскалката се разкъса след 2 месеца употреба. По-дългите котки си острят ноктите над драскалката.
|
Много добро
Много добре измислен дизайн. Чудесен за котки, които имат склонност да се крият горе високо или долу ниско. Гнездото е на нивото на очите на човек и лесно може да гали котката в легълцето и да се провокира по-голяма социалният и сближаване с котето, особено за ново осиновени животни. Дюшечето се маха и пере. Тъмно сивия цвят е добър за открито, тераси, защото не се цапа.
