
4 оценки заKattovit Gastro в паучове 12 x 85 г
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (4)
|
Одобрение
Добре приета храна , на фона на все повече отказване от моя 15 годишен котарак.
|
Доволни
Храната се хареса, въпреки че е гастро, особено след като на котинка вече й е омръзнал роял канин.
|
Доволна котка
Моята изключително капризна котка с проблеми в стомашно-чревния тракт хареса храната.
Доволна котка
Моята котка, която скоро преживя сериозен стомашно-чревен проблем и е капризна хареса тази храна. Отразява се добре на храносмилането й и няма никакви проблеми.
