
15 оценки заPurizon Original Adult пиле и риба, без зърно
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (15)

|
6,5 кг
Разочарование
Котката ми обожаваше тази храна, купувала съм над 10 пъти големи чували и последният път дойде с различно качество, дори опаковката беше друга. Гранулите изглеждаха доста по-сухи в сравнение с останалите от предишната партида. Котката отказа да ги яде и цял чувал стой така, не знам на какво се дължи тази промяна, но не е окей.

6,5 кг
Отлична храна
Нашият котарак харесва само този модел храна, много е добра!

|
6,5 кг
Добра храна.
Храната е добра и се харесва на домашния 8-годишен тигър. Купих я, като заместител на Purizon Original Large Adult и определено е хубава. Котаракът премина между двете храни без никакви проблеми - отлична поносимост.
|
Отлична храна
Много съм доволна от храната.
|
МНОГО ДОБРА ХРАНА
ХРАНАТА Е МНОГО ДОБРА , НАШАТА КОТКА Е МНОГО ЗЛОЯДЕ И НОВИТЕ ХРАНИ ТРУДНО ГИ ПРИЕМА , НО С ТАЗИ ИМАХМЕ УСПЕХ. В НАЧАЛОТО САМО Я ДУШЕШЕ, НО СЛЕД 1 ЧАС ОТИДЕ И ЗАПОЧНА ДА СИ Я ХАПВА .
Котките я обожават
По принцип котките ми не са големи фенове на сухата храна, но тази я харесват и си хапват с удоволствие от нея. Съдържанието й изглежда доста добро - протеин с билки :)
|
Препоръчана от Барс
Котаракът ми явно харесва много храната, защото се опита сам да отвори едното пакетче, изяжда я бързо и ако не съм забелязала, че купичката му е празна, ми напомня да я напълня, и то доста настойчиво - драска ме по краката, докато не стана.
|
Много съм доволен
Котето хруска с апетит гранулите!
|
Отлична храна!
С първата хапка, котките ми се влюбиха в тази храна! Препоръчвам я!
|
Котешко изкушение
Контенцето ми много ги харесва, много са ариматни и съблазнителни.
|
отлична храна
отлични
|
Отлична храна
Храната се приема с голям апетит, за разлика от някои други. Като компонентен и хранителен състав я оценявам много високо. Препоръчвам я.
става
Тази храна би ме спечелила ако нямаше толкова картофи. Те не са полезни за котките и се храносмилат трудно. Въпреки това моите котки я харесаха и вероятно е по-добър вариант от многото боклуци на пазара, но дълготрайна употреба може би не би се отразила добре. Четох че сладкия картоф е малко по-добър вариант от обикновенния.
|
Много добра храна
Котетата ни вече изядоха един голям чувал и са доста доволни. Храната е с много добро качество - на нивото на Acana, но на по-добра цена, така че мога да я препоръчам спокойно.
|
Много добра суха храна
Според мен храната е страхотна, цената също е ОК. Съставките са супер и това е изключително важно за мен. В никоя друга суха храна не се съдържа толкова много месо, особено пък на тази цена!!! Двете ми котки я обожават!!!:)
