
9 оценки заXL-къщичка за котки Winter с драскалка
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (9)
|
Любима
Любима драскалка от още 5 и любимо скривалище. Толяма игра пада вътре.
|
Страхотен продукт!
Котешка драскалка под формата на къщичка. Доста добра изработка. Лесно се сглобява и е стабилна. Препоръчвам
|
Препоръчвам
Достатъчно голяма и за едри породи като моите британци.
Харесаха я още от пръв поглед.
Заема доста място.
Отлично съотношение цена-качество.
Препоръчвам
|
Любима къщичка от пръв поглед
И двете ми котки не могат да си го поделят. Ами сега!?😀
|
Отлично скривалище
Достатъчно голямо за моята едра котка Маша. Хареса го веднага и си подраска ноктите и си полегна за следобедна дрямка.
|
Много се хареса от котките ми
Къщичката е страхотна, единствено сглобяването ми беше предизвително, защото винтчетата не са добре изрязани. Накрая просто ги стиснах с клещи и се получи. Имам две котки, редуват се да влизат в нея, тичат си ноктите, спят понякога вътре. Но я поразкъсаха вече, защото така правят с всичко направено от картон. Със сигурност бих поръчала отново.
|
Прекрасна
Не излиза от нея
|
супер е
Котката ми обожава всичко от картон и съответно веднага се влюби в нея.
|
Щастливият Джаро
Джаро веднага хареса,картонената къща, страхотна е, с много добър размер, котарака ми е 6,300 кг и спокойно се побира в нея.Трябваха му няколко часа за да се нанесе и да остане там : )))))
