
5 оценки заChewies корен за дъвчене
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (5)
|
Лош късмет
Знам, че е въпрос на късмет какво ще се падна, защото са различни по форма, но този оформен паралелепипед без никакво стеснение е доста трудно за гризкане от малко куче. Съжалявам за избора. Подведох се от началната снимка и другите снимки на потребителите.
|
Супер!
За първи път вземаме такъв корен, но сме силно впечатлени! Йоркито ни веднага го грабна и го замъкна на скрито място, като нещо много ценно! Оттогава по няколко пъти на ден си играе с него, пипа го с лапа, търкаля се върху него и си го гризе с удоволствие!
Много добре
Имам две алергични кучета, които изобщо не бива да приемат снаксове или пък кокалчета за дъвчене. Тези корени им донесоха много радост и начин да се занимават. От както им ги купихме, кучетата също и по-малко разхвърлят около себе си.
Преведено от zooplus.de от zooplus
Супер!
Нашето куче харесва тези корени. Всеки ден ги ползваме, насвякъде вземаме с нас от тях. Чудесно занимание, за да не скучае. Непременно ще купя от тези корени отново.
Преведено от zooplus.de от zooplus
успешен опит
Купих този корен на моето кутренце, когато беше на 4 месеца и то го ползваше понякога по-интензивно, понякога по-малко. Сега кучето е на 7 месеца и обмислям да купя още един корен.
Преведено от zooplus.de от zooplus
