
82 оценки заRoyal Canin Digestion Adult лакомства за дъвчене
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (82)
Мнения от истински стопани на домашни любимци
Обобщение, генерирано от изкуствен интелект, базирано на отзиви, добавени от клиенти
Кучетата обожават лакомствата Royal Canin Digestion! Те са вкусни, с подходящ размер и лесни за дъвчене. Много собственици споделят, че кучетата им ги приемат с удоволствие и ги очакват с нетърпение. Лакомствата са идеални за награда между храненията и лесно се дозират. Въпреки че някои ги намират за малко твърди, повечето кучета ги хапват с голямо удоволствие. Продуктът е препоръчван от много доволни собственици.
|
топ
Оценката ми е базирана на три седмици ползване на продукта, това са лично моите впечатления. Кучето ми лесно приема тези хапки, обожава ги и с удоволствие иска още – по една хапка след всяко хранене. Формата е идеална за размера на кучето ми, не са твърде твърди за дъвчене – перфектно.
Преведено от zooplus.fr от zooplus
|
Страхотен продукт
Оценката е базирана на 3 седмици ползване на продукта, това са лично моите впечатления. Много съм доволна, че открих тези малки гранули – кучето ми ги обожава и с удоволствие ще му купя още.
Преведено от zooplus.fr от zooplus
Скъпи лакомства
Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба. Royal Canin Digestion Adult много се харесват на моя куче. Взима ги всичките (максимум 3 на ден) наведнъж и ги „изяжда“ веднага. За съжаление, по отношение на храносмилането няма никакъв ефект. Нито е по-добре, нито по-зле от преди. Затова Royal Canin Digestion Adult за моето куче са просто скъпо лакомство.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Включени очи на лебервурст
„Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова мостра.“ Може да се каже, че с тези тренировъчни лакомства кучето получава „очички за пастет от черен дроб“. Тоест, приема ги с удоволствие и ги очаква с нетърпение. Дори кучешките приятели се радваха на вниманието. Мога само да ги препоръчам и вече ги купих отново.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Супер
Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба.
Дъвчащата закуска е страхотна награда между храненията и кучето ми я обожава. Никакви проблеми с храносмилането или нещо подобно.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Супер
Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба.
Моят четириног обожава това вкусно лакомство между храненията, понася го много добре и няма никакви проблеми с храносмилането.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Дъвки за храносмилане – страхотни!
Оценката е базирана на 3 седмици употреба на безплатна мостра; това са лично моите впечатления. Ползите за храносмилането от digestion chews се усещат много бързо. Оттогава кучката ми смила перфектно гранулите и консервите си. Препоръчвам на 10000%!
Преведено от zooplus.fr от zooplus
|
Те ги обожават
Почти изядоха опаковката заедно с продукта. За да се усети ефектът, трябва да се тества няколко месеца. За съжаление, към днешна дата това вече не е възможно.
Преведено от zooplus.fr от zooplus
|
Приятно откритие
Оценката е базирана на 3 седмици ползване на безплатна мостра; това са лично моите впечатления.
Кучето ми го обожава, размахва опашка щом чуе пакета – страхотно откритие, което ще продължа да му купувам.
Преведено от zooplus.fr от zooplus
|
Скъпи лакомства
Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба. Royal Canin Digestion Adult много се харесват на моя куче. Взима ги всичките (максимум 3 на ден) наведнъж и ги „излапва“ веднага. За съжаление, по отношение на храносмилането няма никакъв ефект. Нито е по-добре, нито по-зле отпреди. Затова Royal Canin Digestion Adult за моето куче са просто скъпо лакомство.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Супер
Моето палаво куче го обожава, страхотна награда за между храненията.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
На кучето му харесва, значи и на мен
Това ревю отразява честното ми мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба. Кучето ми понасяше добре добре дозираните лакомства и винаги проявяваше интерес, щом разклатех пакета. Класическо обусловяване, така да се каже. Тъй като нашето куче обикновено гълта повечето лакомства наведнъж, не мога да кажа много за качествата им за дъвчене. Може би, ако парчетата бяха малко по-големи.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Супер вкусотийка
Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба.
Лакомствата са с добър размер, идеални за ежедневни тренировки. Кучетата ми ги хапват с удоволствие и обичат да тренират, за да получат лакомство.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Хранителна добавка с малък недостатък
Това ревю отразява честното ми мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба. Давах тази храна на моя „дебеланко“ в продължение на 3 седмици. Изглежда, че вкусът и консистенцията много му харесват. Лично аз забелязах положителна промяна в храносмилането и консистенцията на изпражненията, така че имам добро усещане, че правя нещо за здравето му. Малък минус за мен лично е съдържанието на пшеница. Но на него явно му понесе добре.
Преведено от zooplus.de от zooplus
Вкусно е...
Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна мостра от продукта. Лакомствата харесват на кучето ми. Дали му помагат за доброто му състояние, не мога да кажа. Не са подходящи за тренировъчни лакомства – твърде големи са и трябва да се дава само по едно на ден. Аз ги давам на кучето си просто преди да му сервирам храната.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
страхотна дъвчаща закуска
Дъвчащите лакомства Royal Canin Digestion бяха приети много добре от моя куче. Лесни за използване, не миришат прекалено силно, не лепнат по ръцете – така ги възприех аз. Нашето куче ги понася отлично. Според мен прави всички трикове още по-охотно, за да получи новите лакомства Royal Canin Digestion Adult. Абсолютно ги препоръчвам!
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Апетитна е тази малка крокета!
Оценката е базирана на 3 седмици употреба на безплатна мостра; това са лично моите впечатления. Първо, миризмата на това „лакомство“ е изключителна за моите кучки. Дори когато спят, веднага се събуждат, щом им поднеса малките гранули под носа. Много им харесва и обожават вкуса на тези гранули. Бързо си изградиха ежедневен ритуал с тях. Освен това, нямаше никакви негативни последици върху изпражненията им или апетита им, нито оригване или газове през тези 3 седмици.
Преведено от zooplus.fr от zooplus
|
Страхотни снаксове
Според мен дъвчащите лакомства ROYAL CANIN наистина подпомогнаха храносмилането на кучето ми. Той ги приема с голямо удоволствие, което прави ежедневното даване много лесно. Като цяло това е висококачествена хранителна добавка, която изпълнява обещанията си.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Les molosses asorz
Според кучетата изглежда много апетитно и им харесва.
Преведено от zooplus.fr от zooplus
|
кучето ми обожава
Оценката е базирана на 3 седмици употреба на безплатна мостра; това са моите лични мнения. Кучето ми Изи е на 12 години и е фен на обикновената храна. Знаех, че ще ѝ хареса. Щом видя пакета, беше много щастлива. Давам ѝ го всеки ден за следобедна закуска. Тя го хапва с удоволствие и не бърза. Още от раждането си се храни с гранули Royal Canin, така че знаех, че ще ѝ допаднат тези малки хапки, защото никога не е имала проблеми с тази марка. Размерът на хапките...
Преведено от zooplus.fr от zooplus
