
4 оценки заbosch Adult Menu
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (4)
|
НЕПОДХОДЯЩА за ГОЛЕМИ КУЧЕТА!
Кучето ми ( едър, мъжки лабрадор ) НЕ я харесва... Яде я с неохота и много често дори остава недоядена. Гранулите са дребни и доста често му засядат между зъбите, при което животното се мъчи да разкара паченцата храта с език, но не успява.
Купих веднъж за да я пробваме, но повече няма да повторя! Има по-добри храни на същата цена.
Много повече му се ослаждат "Агнешко с ориз" и " Риба с картофи" от същата серия на Бош.
|
Отлична Храна
Здравейте, имам мъжка немска овчарка на 3 години. Храната се отразява отлично на кучето. Козината и теглото са в много добро състояние. Харесва я много и на вкус. Силата и енергията са на ниво. Препоръчвам.
|
чудесна храна
нашето куче само като надуши гранулите и полудява от щастие, яде с голям кеф
Много я харесваме
Моето момиче е немска овчарка и винеги е била много придирчива. Исках да и взема хубава храна, която ще яде, затова започнахме с Orijen, но постепенно се отдръпноа от нея. Взех и тази Бош само да я пробваме и още в началото си излапваше абсолютно всичко, което никога не се е случвало преди. Ветеринарят също казва, че кучето е в отлично състояние, така, че и аз съм много доволна.
Преведено от zooplus.co.uk от zooplus
