
17 оценки заFrolic с говеждо, моркови и зърнени храни
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (17)
|
Моите кучета ги обожават.
Купувам ги от години и не им омръзва!
|
Frolic
Любимо лакомство. Използвам го като награди при обучение и изпълнени команди.
|
Много добър продукт
Единствената храна,на която не се мръщи домашният любимец
|
Различен вкус
Трябваше да предопредите ,че не само опаковките са нови ,но и вкуса.Ужасно качество и вкус.Кучетата ми отказват да я ядат а хреди умира ха за нея.80 лева на вятъра....ужасно съм разочарована
Среден
Откакто пуснаха новата разфасовка на продукта от 2.6 кг той не е същия, нито консистенцията, нито аромата са същите.
|
Различен продукт
Новите гранули се различават от предишните. Сменена е и опаковката и консистенцията. За мен това не е същия продукт. Кучето ми ги обожаваше ...сега не ги яде.
|
It is not the same product as before.
It is not the same product as before.
Looks different. Smell different.
Its shape is irregular not like before, it is crooked.
My dog doesn't react to this food like before.
I can't recommend this.
Не е същият продукт вече.
Изглежда различно. Мирише различно. Формата не е пръстен както преди, а нещо смачкано.
Кучето ми не реагира на рази хранс по същия начин както преди. Преди беше лакомство сега я приема за нещо което трябва да извде понеже му е дадено.
Не бих препоръчал.
|
Променена формула
Новата форума не е добра като старата. Рингчетата са сухи и жилави.
|
Много доволен
Чудесен продукт
|
Неустоими
Отлична за тренировки и обучение. Добре повлиява ща се на чувствителното стомахче на Кавалерчето ми.
|
Отлична
Госпожицата ми е доста капризна, но тези полувлажни гранули, въпреки че са с по-голям размер не я затрудняват и страшно много й се услаждат. Много е доволна, аз също.
|
Frolic
Искам да Ви благодаря за перфектно свършена работа!
Храната е чудесна!
|
Много хубава храна!
Кучето ни е много капризно по отношение към храна, единствено FROLIC успя да спечели вниманието на Принц! Похапва с удоволствие и без капризи! Благодарим Ви!
|
Great food for dogs!
My dogs love it!
|
Моят мопс я харесва
Не знам за другите, но моят мопс е луд по тази храна. Изпробвах и други, но засега тази е фаворит. Нахвърля и се сякаш не е ял от векове! Много е забавен! :)
|
Много добра храна
Имам йоркшир-териер и той обожава тази храна! Гранулите са перфектни на големина и храната като цяло не мирише неприятно като някои други марки суха храна. Доволна съм и кученцето ми също - от нас отлична оценка! ;)
|
Доволни сме!
Изпробвахме тази храна преди две седмици, кучето ми (дакел) много я харесва и си изяжда всичко в купичката!!! Доволни сме от резултата и цената също е оптимална!
