
6 оценки заTaste of the Wild - Southwest Canyon
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (6)
|
Храната е много хубава
Храната е много хубава, кучето ми е с чувствителен сномах и тази храна най-добре и се отразява. Особено както беше напълняла от предишната храна, която беше със зърно.
|
Доволни сме!
Пробвали сме четири от храните на тази марка. Това е храната, която нашата австралийка най-много харесва. Изяжда всичко до дъно, а по принцип не яде каквото и да е. Ние сме доволни и я препоръчвам.
|
Не е добра тази храна
Храната не мирише добре. Не засища кучето, въпреки че давам колкото е указано в таблицата. След тази храна кучето яде боклуци и изпражнения на вън. Акото е жълто и меко. Не бих я препоръчал на никого. А пък е скъпа храна.
Беззърнена храна БЕЗ картофи
Нашето куче има непоносимост към картофите и обича тази храна. Изпразва си купичката за нула време, козината му е лъскава и копринено мека и всички сме доволни.
Жалко, че почти всички други видове без зърно са по-скоро картофен чипс, отколкото пълноценна храна за кучета.
Преведено от zooplus.de от zooplus
Много сме доволни от нея!
Хранех кучето ми с друга, също много качествена храна. Но често да си призная... вече ми струваше доста скъпо.. Пробвах с Taste of the Wild, кучето я хареса, съдържа добри съставки, а и цената е по-приемлива за мен. Всички сме доволни. Препоръчвам ви я!
Преведено от zooplus.de от zooplus
АБСОЛЮТНО ДОВОЛЕН
Значи тази храна и почти толкова добра като Orijen и с удоволствие я препоръчвам. НАИСТИНА АБСОЛЮТЕН ВРЪХ
Не им трябват големи количества,КОЗИНАТА им е хубава и лъскава , вече не акат големи вонящи купчини
Преведено от zooplus.de от zooplus
