
16 оценки заИкономична опаковка 2 x 13 / 2 x 12,2 кг Taste of the Wild
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (16)
|
Много добра цена-качество
Двете опаковки храна стъпват на много добра цена. Много съм доволна от този продукт
Не става за всяко куче
Купих храната за нашата малка Арета (Акита ину на 6 м.). Вече не иска да я яде и си е направо за яд, защото ми остана цяла неотворена опаковка от 13,6кг! T.T
Първоначално публикувано в zooplus.de
Може да се дава с чиста съвест.
Имаме овчарка на 4 месеца, искахме да сме сигурни, че нищо няма да му липсва, докато расте и затова избрахме тази храна. В началото я прие много добре, но сега въодушевлението малко се изпари. Въпреки това мисля, че храната е много добра. Когато взехме Спарки на 6 месеца, беше много слаб, с Taste of the Wild наддаде много добре. Сега е едно будно и здраво кученце с нормално тегло, лъскава козина и не много изпражнения.
Първоначално публикувано в zooplus.de
Беззърнена храна БЕЗ картофи
Нашето куче има непоносимост към картофите и обича тази храна. Изпразва си купичката за нула време, козината му е лъскава и копринено мека и всички сме доволни.
Жалко, че почти всички други сортове без зърно са по-скоро картофен чипс, отколкото пълноценна храна за кучета.
Първоначално публикувано в zooplus.de
|
Страхотна храна
Ние взехме кучето си с доста проблеми и козина в много лошо състояние. Вече няколко месеца и даваме Taste of the Wild и резултатът е впечатляващ - мека и лъскава козина, оптимално тегло, кучето ни се чувства отлично. Много съм доволен!
|
Супер за алергични кучета
Кучето ми има алергия към зърно, затова го храня само с тази храна. Козината и кожата се оправиха и вече нямаме никакви проблеми. Възхитена съм и ще продължавам да давам от Taste of the Wild.
|
Много добри резултати
Здравейте! Кучето ми има много чувствителен стомах. Препоръчаха ми да го храня с храна без зърно и високо съдържание на суров протеин. Търсейки такава открих тази храна. Кучето ми я харесва много. Преди имаше непрекъснато подувания, нередовно ходене до тоалетна, разстройство и т.н. Откакто давам от тази храна нямаме проблеми. Наистина съм много благодарна. Цената е супер за качеството!
|
Идеална храна за чувствителни кучета
Идеална храна за чувствителни кучета, най-накрая спря разстройството и болките в корема. Кучето ми е по-енергично и се чувства прекрасно и това му личи! Супер съм доволен!
Много сме доволни от нея!
Хранех кучето ми с друга, също много качествена храна. Но често да си призная... вече ми струваше доста скъпо.. Пробвах с Taste of the Wild, кучето я хареса, съдържа добри съставки, а и цената е по-приемлива за мен. Всички сме доволни. Препоръчвам ви я!
Първоначално публикувано в zooplus.de
Само да добавя..
Отскоро давам тази храна на кучетата, дори малкият ми мопс, който е доста чувствителен, я понася добре.Голямата ми женска не яде храни със зърно, ( подува и се стомаха... много неприятно), но тази храна също е добра за нея! Явно и за двете ми кучета е добър избор!- Ще я поръчам отново! Препоръчвам я и на вас!( Понякога я смесвам с Rinti Sensibel с агнешко, така я правя малко по-лека.)
Първоначално публикувано в zooplus.de
Страхотна храна
Имаме стафордширски териер и откакто беше на 8 седмици го храним само с тази храна. Сега е на 5 години и е в отлично здраве. Сестра ми е ветеринар и често го преглежда, но досега не е имал ни най-малък проблем със каквото и да е било. Козината му блести, теглото му е оптимално, зъбите са в супер състояние. Просто перфектно! Няма какво повече да желая! Изключително сме благодарни на Taste of the Wild !
Първоначално публикувано в zooplus.de
|
Много добра храна за чувствителни кучета!
Здравейте! Моето куче има много чувствителен стомах и черва. Препоръчаха ми да го храня с храна без съдържание на зърно и със сурови протеини. Така открих тази храна тук. Кучето ми я харесва, откакто се храни с нея няма проблеми с повръщане, газове и т.н. Изхождането е редовно. Цената и качеството са отлични! Радостна съм, че кучето ми е здраво и се чувства добре.
Много добра храна!!!
Не давам на кучето, храни със зърнени продукти! Има непоносимост към тях. Тази храна обаче му хареса, изяде всичко, още с отварянето на опаковката.. Храната не мирише лошо, харесах и съдържанието. В Orijen и Acana, - давам на кучето и от тях, но те съдържат много мазнини и протеини, което не ми харесва. Ще поръчам пак от тази храна!
Първоначално публикувано в zooplus.de
За препоръчване!
Три седмици след като взехме нашето лабрадорче сменихме храната на Taste of the Wild. Преди това кученцето ни имаше непрекъснато разстройство, даже повръщане. Непрекъснато ходихме до ветеринаря за изследвания :( Нямаше особен ефект, преди да сменим храната. Откакто му даваме Taste of the Wild, всички проблеми отшумяха като на магия. Кученцето я хареса веднага, проблемите със стомаха изчезнаха. Според мен се дължи на чудесната висококачествена храна и добрият състав, без зърно! Извод: перфектната храна за нас!
Първоначално публикувано в zooplus.de
Супер храна!
От няколко години храня кучетата ми с Taste of the Wild. Наистина супер храна!! Сега пробвахме и новия вид Sierra Mountain. Също е много добра!!
Първоначално публикувано в zooplus.de
АБСОЛЮТНО ДОВОЛЕН
Значи тази храна и почти толкова добра като Orijen и с удоволствие я препоръчвам. НАИСТИНА АБСОЛЮТЕН ВРЪХ
Не им трябват големи количества,КОЗИНАТА им е хубава и лъскава , вече не акат големи вонящи купчини
Първоначално публикувано в zooplus.de
