
6 оценки заTaste of the Wild - Pacific Stream Puppy
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (6)
|
Отлична
Кучето ми е много доволно и щастливо
|
Доволна съм
Големината на гранулите е съобразена много добре. Кучето ми я харесва.
|
Кучето ми не я хареса
Кучето ми изобщо не я хареса. Наложи се да я мешам с друга храна за да не я изхвърля.
|
Нормальный корм по приемлемой цене
Корм с хорошим составом, без явных ароматизаторов. Гранулы мелкие - для тойчиков подходят. Но моим девочкам вкус аналогичного с бизоном понравился больше.
Не става за всяко куче
Купих храната за нашата малка Арета (Акита ину на 6 м.). Вече не иска да я яде и си е направо за яд, защото ми остана цяла неотворена опаковка от 13,6кг! T.T
Преведено от zooplus.de от zooplus
Може да се дава с чиста съвест.
Имаме овчарка на 4 месеца, искахме да сме сигурни, че нищо няма да му липсва, докато расте и затова избрахме тази храна. В началото я прие много добре, но сега въодушевлението малко се изпари. Въпреки това мисля, че храната е много добра. Когато взехме Спарки на 6 месеца, беше много слаб, с Taste of the Wild наддаде много добре. Сега е едно будно и здраво кученце с нормално тегло, лъскава козина и не много изпражнения.
Преведено от zooplus.de от zooplus
