
3 оценки заSanabelle Kitten с пиле
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (3)
|
Храната е много добра
Котката ми я еде с голямо удоволсвие.
Препоръчвам я
|
Доволна
Котката я хареса, яде я въпреке, че предпочита пауч пред суха храна.
|
Котето ми я обича много...
Имам коте на 4 месеца и откакто му давам Sanabelle Kitten съм много доволна - без разстройство, добра поносимост на храната, котето ми се развива добре, идеално тегло, активно и здраво е. Дори голямата ми котка напада храната :) Нямам оплаквания, бих я препоръчала на всеки!!!
