
23 оценки заRoyal Canin X-Small Adult в сос
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (23)
Мнения от истински стопани на домашни любимци
Обобщение, генерирано от изкуствен интелект, базирано на отзиви, добавени от клиенти
Кучетата обожават пастетите Royal Canin! Малките парченца месо в сос са лесни за ядене и храносмилане, а ароматът е апетитен. Пакетчетата се отварят лесно и са идеални за малки кучета. Въпреки че някои кучета се отегчават с времето, други ги изяждат с удоволствие и искат още. Вкусът и текстурата са страхотни, а порциите са оптимални. Препоръчва се за разнообразно хранене, но не като единствена опция.
|
Много добре се прие!
Този отзив е написан след получаване на безплатна проба. Съдържанието на моя отзив отразява честното ми мнение, базирано на 3 седмици използване на продукта. Храната много се хареса на нашето малко куче – изяде цялата опаковка за една минута, така че явно е била вкусна! Цената е малко по-висока от това, което бих похарчил комфортно за кучешка храна, но все пак е приемливо. Опаковката е доста симпатична, макар че не е от голямо значение. Харесва ми обаче, че няма...
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Много добре се прие!
Този отзив е написан след получаване на безплатна проба. Съдържанието на моя отзив отразява честното ми мнение, базирано на 3 седмици използване на продукта. Храната много се хареса на нашето малко куче – изяде цялата опаковка за една минута, така че явно е била вкусна! Цената е малко по-висока от това, което бих дал комфортно за кучешка храна, но все пак е приемлива. Опаковката е доста симпатична, макар че не е от голямо значение. Харесва ми обаче, че няма...
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Топ продукт
Този отзив е написан след получаване на безплатна проба. Съдържанието на моя отзив отразява честното ми мнение, базирано на 3 седмици използване на продукта. Моето куче Крюмел, шелти, е много, много придирчиво към храната, обича да похапва от котешката храна... което не е добре за него и не трябва да го прави. Сега за теста на този продукт от Royal Canin... той го подуши и след това изяде всичко до последната троха. Това не беше еднократно преживяване 👍
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Едно удоволствие
Кучето ми обожава новата си храна, разпознава опаковката веднага щом я извадя, не оставя нито троха и иска още..
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Елио обожавам
Това мнение е написано след получаване на подарен продукт. Съдържанието на моето свидетелство отразява искреното ми мнение след 3 седмици употреба.
С удоволствие споделям мнението си за пастетите Royal Canin W-Small Adult в сос, които се оказаха истински успех за моя чихуахуа, Елио! Още от първото хранене той обикна вкуса и текстурата на тези пастети. Винаги е удоволствие да го виждам как се наслаждава, а с тези пакетчета той се наслаждава всеки път!
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Размерът на порцията е подходящ.
„Този отзив е написан след получаване на безплатна проба. Съдържанието на моя отзив отразява честното ми мнение, базирано на 3 седмици използване на продукта.“
Размерът на порциите е оптимален, тъй като го използваме като добавка. Още от първото хранене кучето ни беше възхитено. Съставът и вкусът са страхотни. Качеството на съставките също е впечатляващо. Пакетчетата с порции се отварят лесно. Много сме доволни от храната.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Супер вкусно
Този отзив е написан след получаване на безплатна проба. Съдържанието на моя отзив отразява честното ми мнение, базирано на 3 седмици използване на продукта. На моята кучка много ѝ харесва и бързо свикна с него.
Това са малки парченца месо, които тя лесно може да дъвче, и бързо изпразва купичката си.
Пакетчетата се отварят лесно на ръка и за нея, която е толкова малка, едно пакетче стига почти за два пъти. На нас ни хареса.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
X-Small в сос е истинско удоволствие
Моят чихуахуа на 8 години се наслади на храната и не остави нито една троха. Миризмата е много апетитна, тя изяде всичко и много добре усвои това, което изяде. Всеки ден получава своето пакетче. Обожава го, със сигурност ще ѝ купя още. Не се колебайте да пробвате този страхотен продукт, вашето куче ще се наслади.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Кучето ми обожава!!
Това мнение беше написано след получаване на подарен продукт. Съдържанието на моето свидетелство отразява искреното ми мнение след 3 седмици употреба. Моето куче обожава този продукт – той е съставен от много качествени съставки. Подкрепа за имунната система: тази храна съдържа основни хранителни вещества като EPA, DHA и витамин C, които подобряват имунната му система. Лесно се усвоява. Вътре има добри хранителни вещества. Кучето ми го обожава и изяде всичко!
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Кучето ми обожава!
Това мнение е написано след получаване на подарен продукт. Съдържанието на моето свидетелство отразява искреното ми мнение след 3 седмици употреба. Моето куче обожава този продукт – той е съставен от много качествени храни. Подкрепа за имунната система: тази храна съдържа основни хранителни вещества като EPA, DHA и витамин C, които подобряват неговата имунна система. Лесно се усвоява. Вътре има добри хранителни вещества. Кучето ми го обожава и изяде всичко!
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Одобрено от Нана и препоръчано от нейната учителка
Това мнение беше написано след получаване на подарен продукт. Съдържанието на моето свидетелство отразява искреното ми мнение след 3 седмици употреба. Това е пълноценна храна с парченца и сос, с калорийно съдържание, подходящо за малки кучета като моята Нана. След постепенно въвеждане, Нана бързо хареса тези парченца в сос. Тя ги яде с удоволствие и не оставя нищо в купичката си. Освен това, Нана има много добро храносмилане и нормален стомашно-чревен тракт с Royal Canin.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Много вкусно
Моята кучка имаше възможността да опита тази храна като част от продуктово тестване.
Много ѝ хареса и свикна с нея много бързо.
Това са малки парченца месо в сос, които тя изяжда на мига. Купичката ѝ се изпразва за нула време.
Пакетчетата се отварят лесно на ръка и едно ѝ стига почти за две хранения.
На нас ни хареса.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
пастетът на моето куче
Кучето ми обожава този пастет, идеален размер за малко куче, лесно се отваря пакетът за свежест и лесно се изсипва в купичката – тече добре, а кучето ми го изяжда бързо!
Маринег
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Перфектно за померан.
Споделям мнението си за този продукт Royal Canin пастети X-Small Adult парченца в сос. Отварянето на пакета е наистина лесно, ароматът е апетитен, порцията е идеална за моето куче, текстурата също е перфектна, а парченцата са нарязани фино за малки кучета. Тао изяде пастета с голямо удоволствие, вкусът и текстурата явно му допаднаха, препоръчвам!
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
На моето куче много му харесва вкусът.
Това ревю е написано след получаването на безплатна мостра. Съдържанието на ревюто отразява моето честно мнение, базирано на 3 седмици употреба на продукта. Храната X-Smalm на Royal Canin много се хареса на моето куче. Малката дори не се нуждаеше от преходен период и веднага прие новата храна, която също така ѝ понесе отлично. Смятам, че дозировката и съставките са страхотни – храната е перфектно съобразена с нуждите на най-малките породи.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Перфектно за малки Той Териери
Бях много приятно изненадан, че храната много добре се прие от моя куче (на 10 години).
Малката опаковка е достатъчна за едно хранене, а парчетата месо са малки и в вкусен сос.
Виждам, че на кучето ми много му харесва, мога само да я препоръчам.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Елио го обожава
Радвам се да споделя мнението си за пастетите Royal Canin W-Small Adult в сос, които се оказаха истински успех за моя чихуахуа, Елио! Още от първото хранене той обожава вкуса и текстурата на тези пастети. Винаги е удоволствие да го виждам как се наслаждава на храната си, а с тези пакетчета той се наслаждава всеки път!
Сосът е перфектно балансиран и прави храната още по-апетитна за него.
Преведено от zooplus.de от zooplus
Съюзникът на малките лакомници
Малката ми Локи го обожава, лесно е за ядене за нея и лесно за храносмилане, тя си облизва устните от удоволствие.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
пастетът за кучето
Добре, моето куче обожава този пастет, идеалният размер за малко куче. Давам му го сутрин и то е енергично през целия ден. Лесно се отваря и е практично!
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
моето пастетче!
Браво, моето куче обожава тази пастет, изяде го за 5 минути, количеството е идеално за малко куче, лесно се отваря, а парчетата са с подходящ размер за моето куче. Миризмата е окей, не е прекалено силна, изяжда се много бързо, така че всичко е наред. Това е добър пастет, който моето куче обожава, затова го приемам!
Маринег
Преведено от zooplus.de от zooplus
