
4 оценки заMarkus-Mühle Black Angus Junior
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (4)
|
Храната е топ.
Храната е топ. Търсих дълго докато намеря точната храна, моя стафордшир териер е супер капризен.
|
Много добра храна
Имам малко лабрадорче, което храня с тази храна и съм много доволна. Нямаме никакви проблеми и със сигурност ще продължа да му я давам!
|
Страхотна за капризни кучета
Моята овчарка е много капризна към храната си. Тази я харесва изключително много. Изпозваме я дори и при тренировка. С други храни кучето ми непрекъснато имаше проблеми с храносмилането. Сега всичко е наред. Храната и се отразява страхотно, козината и блести и се развива прекрасно.
За препоръчване!
Сменихме на тази храна преди 5 месеца, много добър избор!!! Повече от доволни сме! Кучето ни я харесва много, здраво е и изглежда перфектно!!!
Преведено от zooplus.de от zooplus
