
82 оценки заRoyal Canin Digestion Adult лакомства за дъвчене
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (82)
Мнения от истински стопани на домашни любимци
Обобщение, генерирано от изкуствен интелект, базирано на отзиви, добавени от клиенти
Кучетата обожават лакомствата Royal Canin Digestion! Те са вкусни, с подходящ размер и лесни за дъвчене. Много собственици споделят, че кучетата им ги приемат с удоволствие и ги очакват с нетърпение. Лакомствата са идеални за награда между храненията и лесно се дозират. Въпреки че някои ги намират за малко твърди, повечето кучета ги хапват с голямо удоволствие. Продуктът е препоръчван от много доволни собственици.
Скъпи лакомства
Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба. Royal Canin Digestion Adult много се харесват на моя куче. Взима ги всичките (максимум 3 на ден) наведнъж и ги „изяжда“ веднага. За съжаление, по отношение на храносмилането няма никакъв ефект. Нито е по-добре, нито по-зле от преди. Затова Royal Canin Digestion Adult за моето куче са просто скъпо лакомство.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
Скъпи лакомства
Това ревю отразява моето искрено мнение, базирано на 3 седмици използване на безплатна продуктова проба. Royal Canin Digestion Adult много се харесват на моя куче. Взима ги всичките (максимум 3 на ден) наведнъж и ги „излапва“ веднага. За съжаление, по отношение на храносмилането няма никакъв ефект. Нито е по-добре, нито по-зле отпреди. Затова Royal Canin Digestion Adult за моето куче са просто скъпо лакомство.
Преведено от zooplus.de от zooplus
