
23 оценки заRoyal Canin X-Small Adult в сос
Качете своята снимка на продуктаОбща оценка (23)
Мнения от истински стопани на домашни любимци
Обобщение, генерирано от изкуствен интелект, базирано на отзиви, добавени от клиенти
Кучетата обожават пастетите Royal Canin! Малките парченца месо в сос са лесни за ядене и храносмилане, а ароматът е апетитен. Пакетчетата се отварят лесно и са идеални за малки кучета. Въпреки че някои кучета се отегчават с времето, други ги изяждат с удоволствие и искат още. Вкусът и текстурата са страхотни, а порциите са оптимални. Препоръчва се за разнообразно хранене, но не като единствена опция.
Съюзникът на малките лакомници
Малката ми Локи го обожава, лесно е за ядене за нея и лесно за храносмилане, тя си облизва устните от удоволствие.
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
пастетът за кучето
Добре, моето куче обожава този пастет, идеалният размер за малко куче. Давам му го сутрин и то е енергично през целия ден. Лесно се отваря и е практично!
Преведено от zooplus.de от zooplus
|
моето пастетче!
Браво, моето куче обожава тази пастет, изяде го за 5 минути, количеството е идеално за малко куче, лесно се отваря, а парчетата са с подходящ размер за моето куче. Миризмата е окей, не е прекалено силна, изяжда се много бързо, така че всичко е наред. Това е добър пастет, който моето куче обожава, затова го приемам!
Маринег
Преведено от zooplus.de от zooplus
